» » » Визначився володар кубка м. Новодністовськ з футзалу.

Спорт / Футбол

Визначився володар кубка м. Новодністовськ з футзалу.

Визначився  володар кубка м. Новодністовськ з футзалу.

Новодністровський «Тірас» – володар відкритого кубка м. Новодністовськ з футзалу!

За сприянням Новодністровської міської ради, відділом молоді та спортув період з 24 лютого по 24 березня  2019 року проведено відкритий Кубок м.Новодністровськ з футзалу.

Заявки на участь у Кубку подали 7 команд. Ігри стартували з 1/4 фіналу та проводились за олімпійською системою розіграшу змагань.

За підсумками проведеного жеребкування, автоматично до півфіналу потрапив футзальний колектив «Ласка» м.Новодністровськ, інші 6 команд в чвертьфінальних поєдинках змагалися за вихід до півфіналу, де зафіксовано наступні результати:

«Легіон» с.Грубна – «Аура» с.Шишківці 0:5 (технічний результат),
ФСК «Михалкове» - «Тірас» м.Новодністровськ 6:3
«Аматор» м.Сокиряни - «Дністер» м.Новодністровськ 4:10

Слід зазначити, що розглянувши звернення представників команди «Тірас», оргкомітетом було виявлено факт фальсифікації заявочних документів, в зв’язку з чим результат зустрічі між ФСК «Михалкове» - «Тірас» м.Новодністровськ анульовано, а ФСК «Михалкове»зараховано технічну поразку (0:5).

В неділю 24 березня відбулись півфінальні та фінальні ігри, які виявилися дуже видовищними та напруженими.

В першому матчі півфіналу новодністровська «Ласка» здобула вольову перемогу над шишковецькою «Аурою» з рахунком 6:4. Другий півфінал був не менш видовищний та напружений, в якому зустрілися запеклі суперники - новодністровські «Тірас» та «Дністер». Цього разу фортуна була на боці ФК «Тірас», який переміг з рахунком 4:2.

В фінальному матчі між футзальними колективами «Ласка» та «Тірас» сильнішими виявилися футзалісти  ФК «Тірас», які впевнено перемогли з рахунком 9:3.

Таким чином ФСК «Тірас» оформив своєрідний «дубль», вигравши Чемпіонат та Кубок м.Новодністровськ з футзалу!

Відкритий Кубок м.Новодністровськ з футзалу став завершенням футзального сезону 2018-2019 рр.! Дякуємо усім учасникам та вболівальникам які протягом 6 місяців були частиною футзальних баталій!