» » Новодністровськ спортивний

Спорт

Новодністровськ спортивний

Новодністровські майстри спорту стали призерами Чемпіонату з веслування у Дніпрі

З 12 по 16 червня в м. Дніпро проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава СОРОКІНА. На ньому виступало два новодністровських спортсмени – майстри спорту:

– Бойчук Вадим на дистанції 500 м в байдарці-четвірці зайняв ІІ місце, на 200 м в у збірному складі – ІІІ місце. В байдарці-двійці на дистанції 200 м виборов ІІ місце. Бойчук Сергій в байдарці-чертвірці на 1 000 м взяв ІІ місце.

Це дуже високий результат, зважаючи на те, що перші місця на всіх змаганнях зайняли тільки спортсмени збірної України, які готуються і взимку за кордоном (Турція або Португалія).

Ми бажаємо хлопцям в подальшому тримати марку нашого міста та області.