» » » Склад дільничих виборчих комісій (308-323)

Політика / Вибори центральні

Склад дільничих виборчих комісій (308-323)

Склад дільничих виборчих комісій (308-323)

Склад дільничих виборчих комісій (308-323)
Дільнична виборча комісія № 730308
Голова комісії – Дідик Анатолій Борисович, 1952 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Заступник голови комісії – Швець Оксана Іванівна, 1957 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Секретар комісії – Петрушко Інна Вікторівна, 1972 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Герасимчук Тетяна Василівна, 1985 року народження, с/п – ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
Грицовляк Олена Михайлівна, 1950 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Деміняца Олеся Борисівна, 1981 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Дерен Галина Володимирівна, 1957 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Кувіла Надія Петрівна, 1956 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Кузик Наталія Миколаївна, 1961 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Кушнір Валентина Петрівна, 1970 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Мєх Галина Василівна, 1957 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Плінгей Валентина Миколаївна, 1964 року народження, с/п – ПП "НФ".
Скрипник Галина Петрівна, 1961 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Шевчук Світлана Василівна, 1964 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Дільнична виборча комісія № 730309
Голова комісії – Черній Тетяна Борисівна, 1981 року народження, с/п – ПП "НФ".
Заступник голови комісії – Черній Олександр Петрович, 1977 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Секретар комісії – Кулій Євгенія Іванівна, 1954 року народження, с/п – ПП  ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Бучко Лідія Іванівна, 1961 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Василів Михайло Дмитрович, 1950 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Вільнікова Олена Вікторівна, 1987 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Добровольська Юлія Михайлівна, 1989 року народження, с/п – ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
Довгань Софія Миколаївна, 1956 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Кривий Юрій Васильович, 1962 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Кривчанська Тамара Миколаївна, 1971 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Кулій Галина Василівна, 1959 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Кушнір Людмила Дмитрівна, 1963 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Соловей Ніна Сергіївна, 1954 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Швець Володимир Іванович, 1954 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Дільнична виборча комісія № 730310
Голова комісії – Гуйван Олена Володимирівна, 1959 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Заступник голови комісії – Савчук Іван Володимирович, 1952 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Секретар комісії – Владімірова Людмила Василівна, 1970 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Члени комісії:
Безуменко Наталія Павлівна, 1967 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Богач Валентина Іванівна, 1972 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Вікол Корнелія Йосипівна, 1955 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Грушецька Зінаїда Борисівна, 1953 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Заришняк Світлана Василівна, 1964 року народження, с/п – ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
Ковалевська Людмила Пилипівна, 1959 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Марчук Інга Іванівна, 1988 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Махіборода Джульєта Василівна, 1976 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Тарановська Іванна Михайлівна, 1995 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Трач Руслана Василівна, 1985 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Штеплюк Валентина Миколаївна, 1970 року народження, с/п – ПП "НФ".
Дільнична виборча комісія № 730311
Голова комісії – Пугач Марина Борисівна, 1974 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Заступник голови комісії – Гладка Лариса Миколаївна, 1964 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Затолочна Марія Василівна, 1947 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Беженар Наталія Сергіївна, 1992 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Боднар Людмила Володимирівна, 1967 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Владимиров Володимир Іванович, 1966 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Гангал Олена Петрівна, 1968 року народження, с/п – ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
Гром Катерина Валеріївна, 1980 року народження, с/п – ПП "НФ".
Затолочний Іван Іванович, 1950 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Корчова Зінаїда Іванівна, 1961 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Кулій Анатолій Васильович, 1953 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Кулій Василь Васильович, 1952 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Пержун Борис Володимирович, 1962 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Дільнична виборча комісія № 730312
Голова комісії – Янчак Ганна Петрівна, 1971 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Заступник голови комісії – Зла Наталія Михайлівна, 1987 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Секретар комісії – Безщасна Галина Іванівна, 1982 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Члени комісії:
Алексійчук Юлія Василівна, 1992 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Дідик Інна Михайлівна, 1987 року народження, с/п – ПП "НФ".
Зла Зоряна Володимирівна, 1977 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Каранаєва Лариса Вікторівна, 1987 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Поліїт Альвіна Борисівна, 1992 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Самараш Анастасія Вікторівна, 1996 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Слободян Світлана Миколаївна, 1979 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Соловей Ярослава Степанівна, 1959 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Ткач Людмила Іванівна, 1977 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Хриптієвська Ганна Василівна, 1961 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Шелудченко Ніна Іванівна, 1958 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 730313
Голова комісії – Юрчак Зоя Миколаївна, 1977 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Заступник голови комісії – Мельник Вікторія Михайлівна, 1979 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Секретар комісії – Киценюк Інна Василівна, 1970 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Члени комісії:
Гуцул Олексій Іванович, 1963 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Дряпак Олександр Володимирович, 1985 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Лєкарь Вікторія Петрівна, 1981 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Лєснік Ганна Іванівна, 1958 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Олексюк Орися Григорівна, 1959 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Симак Тетяна Василівна, 1971 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Стопчак Любов Миколаївна, 1961 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Стопчак Сергій Миколайович, 1988 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Ткач Тетяна Василівна, 1969 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Ткачищина Настасія Миколаївна, 1963 року народження, с/п – ПП "НФ".
Дільнична виборча комісія № 730314
Голова комісії – Лиса Катерина Василівна, 1970 року народження, с/п – ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
Заступник голови комісії – Гончар Микола Васильович, 1956 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Секретар комісії – Біжан Микола Павлович, 1959 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Члени комісії:
Бурянчук Микола Петрович, 1956 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Зелена Наталія Дмитрівна, 1973 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Клакова Людмила Миколаївна, 1973 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Кремняк Ольга Василівна, 1958 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Кучерява Валентина Семенівна, 1965 року народження, с/п – ПП "НФ".
Мікірін Василь Миколайович, 1955 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Ткач Наталя Володимирівна, 1970 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Ткач Олександр Васильович, 1962 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Тягор Стефанида Василівна, 1959 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Цимбалюк Галина Миколаївна, 1961 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Чорна Ольга Василівна, 1959 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Дільнична виборча комісія № 730315
Голова комісії – Рудько Сергій Степанович, 1960 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Заступник голови комісії – Симак Галина Дмитрівна, 1971 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Секретар комісії – Ткачук Галина Василівна, 1963 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Банар Марія Василівна, 1981 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Боднарюк Ольга Парфеніївна, 1957 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Горянська Любов Петрівна, 1969 року народження, с/п – ПП "НФ".
Жарко Галина Василівна, 1979 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Кудринецька Любов Михайлівна, 1992 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Мельник Галина Михайлівна, 1956 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Михайлюк Ємілія Федорівна, 1957 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Семенюк Лідія Михайлівна, 1969 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Ткачук Серафима Михайлівна, 1974 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Чорний Петро Петрович, 1958 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730316
Голова комісії – Гуцол Віталій Анатолійович, 1977 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Заступник голови комісії – Гавришко Наталія Федорівна, 1978 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Секретар комісії – Пантелейчук Інна Дмитрівна, 1968 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Члени комісії:
Басько Федір Васильович, 1948 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Білоткач Людмила Іванівна, 1970 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Гуцул Оксана Олександрівна, 1978 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Іващук Марія Петрівна, 1952 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Іващук Юлія Олександрівна, 1997 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Кишка Ірина Миколаївна, 1988 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Кордулян Галина Олександрівна, 1959 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Попенко Наталія Миколаївна, 1951 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Шеремета Оксана Михайлівна, 1987 року народження, с/п – ПП "НФ".
Дільнична виборча комісія № 730317
Голова комісії – Максимчук Валентина Валентинівна, 1973 року народження, с/п – ПП "НФ".
Заступник голови комісії – Янчева Катерина Анатоліївна, 1987 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Кордулян Валентина Михайлівна, 1977 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Члени комісії:
Галущак Валентин Федорович, 1948 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Галущак Марія Василівна, 1953 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Голишева Алла Олександрівна, 1977 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Дикусар Олег Маринович, 1973 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Дикусар Олена Василівна, 1968 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Зубаль Наталя Віталіївна, 1995 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Лєкар Валентина Мойсіївна, 1957 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Пірог Галина Василівна, 1965 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Дільнична виборча комісія № 730318
Голова комісії – Фрицак Андрій Іванович, 1978 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Заступник голови комісії – Мафтуляк Марія Василівна, 1954 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Секретар комісії – Гринько Ярослав Васильович, 1977 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Члени комісії:
Воронюк Євдокія Олексіївна, 1960 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Герасимчук Зінаїда Петрівна, 1957 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Гринько Марія Василівна, 1957 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Дем’янчук Анастасія Олегівна, 2000 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Зелінський Михайло Васильович, 1968 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Куляк Катерина Володимирівна, 1965 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Куляк Наталя Василівна, 1967 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Маланич Ольга Григорівна, 1952 року народження, с/п – ПП "НФ".
Фрицак Лілія Олександрівна, 1982 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Щасливий Василь Васильович, 1957 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Дільнична виборча комісія № 730319
Голова комісії – Куляк Іван Петрович, 1969 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Заступник голови комісії – Микитюк Лілія Олександрівна, 1988 року народження, с/п – ПП "НФ".
Секретар комісії – Бурденюк Інна Олександрівна, 1971 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Члени комісії:
Вознюк Марія Павлівна, 1957 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Гуйван Іван Опанасович, 1955 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Квасніцька Лариса Федорівна, 1970 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Крамар Валентина Миколаївна, 1959 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Куляк Віра Борисівна, 1973 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Кушнір Марина Олександрівна, 1991 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Мартинюк Неля Андріївна, 1967 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Чебан Світлана Вікторівна, 1968 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Чурупітяк Катерина Іванівна, 1958 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Дільнична виборча комісія № 730320
Голова комісії – Кушнір Світлана Дмитрівна, 1967 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Заступник голови комісії – Лях Анастасія Олександрівна, 1995 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Секретар комісії – Барчук Людмила Василівна, 1977 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Члени комісії:
Багрій Леонід Петрович, 1951 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Дячук Олександр Васильович, 1960 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Козлов Павло Павлович, 1976 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Козлова Людмила Василівна, 1975 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Козлова Сніжана Іванівна, 1979 року народження, с/п – ПП "НФ".
Михайлевська Лілія Леонідівна, 1972 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Руснак Лариса Миколаївна, 1992 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Стиблинський Ростислав Михайлович, 1975 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Шеремета Петро Іванович, 1962 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730321
Голова комісії – Домніцак Григорій Васильович, 1977 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Заступник голови комісії – Мислицька Світлана Миколаївна, 1961 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Секретар комісії – Шульгіна Клавдія Флоріївна, 1962 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Члени комісії:
Коляденко Сергій Олександрович, 1983 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Кривоносов Владислав Іванович, 1977 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Овчінніков Віталій Іларіонович, 1974 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Попов Олександр Федорович, 1978 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Савіцька Наталя Олександрівна, 1985 року народження, с/п – ПП "НФ".
Соколова Тетяна Анатоліївна, 1981 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Спіжавка Майя Василівна, 1978 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Яблочніков Максим Іванович, 1987 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Яблочнікова Наталя Іванівна, 1996 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Дільнична виборча комісія № 730322
Голова комісії – Ковальчук Юлія Михайлівна, 1991 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Заступник голови комісії – Ткач Ян Миколайович, 1975 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Глушко Іван Пилипович, 1959 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Глушко Іван Іванович, 1983 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Грінік Катерина Арсенівна, 1963 року народження, с/п – ПП "НФ".
Кучінік Аліна Василівна, 1974 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Лоєвська Галина Петрівна, 1959 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Мартинюк Інна Петрівна, 1969 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Мельник Віталій Павлович, 1959 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Пилипчук Ріта Петрівна, 1971 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Серебрянський Микола Павлович, 1945 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Ткач Лариса Михайлівна, 1976 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Ткач Олег Васильович, 1977 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Урсуляк Максим Миколайович, 1990 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 730323
Голова комісії – Горюк Ігор Васильович, 1966 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Заступник голови комісії – Хліповський Іван Вікторович, 1967 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Секретар комісії – Мусюрка Олена Іванівна, 1967 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Члени комісії:
Гуйван Марія Петрівна, 1961 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Кишка Тетяна Григорівна, 1970 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Люльчак Ганна Семенівна, 1954 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Люльчак Геннадій Васильович, 1976 року народження, с/п – ПП "НФ".
Мусюрка Олеся Василівна, 1984 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Сільманович Тая Миколаївна, 1975 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Сірман Іван Григорович, 1974 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Сливка Галина Георгіївна, 1955 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Хлиповська Юлія Дмитрівна, 1975 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Хлиповський Віталій Вікторович, 1975 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.

Схожі новини


Коменатрі для новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Написати свій коментар:

Приєднуйтесь

Важливо почути кожного. Підбірка свіжих новин із сайтів району.

детальніше

Відомі діячі

  • Козак Василь Васильович
  • Блинду Федір Васильович
  • Бондар Олексій Станіславович
  • Мафтуляк Михайло Васильович
  • Нагірняк Іван Семенович
  • Лісогор Катерина Іванівна
  • Грейцар Максим Віталійович
  • Гадзій Василь Васильович

Герб СокирянСокиряни

Регіон: Чернівецька область

Населення: 9067

Площа: 14.8 км²

День міста: 12 липня

Міський голова: Равлик Василь Степанович

Перша згадка: 1666

Статус міста з 1966 року