» » » Склад дільничих виборчих комісій (324-337,559)

Політика / Вибори центральні

Склад дільничих виборчих комісій (324-337,559)

Склад дільничих виборчих комісій (324-337,559)

Склад дільничих виборчих комісій (324-337,559)
Дільнична виборча комісія № 730324
Голова комісії – Василенко Анджела Олександрівна, 1971 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Заступник голови комісії – Калим Ганна Семенівна, 1951 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Секретар комісії – Марчук Микола Васильович, 1955 року народження, с/п – ПП "НФ".
Члени комісії:
Аузяк Володимир Васильович, 1979 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Аузяк Світлана Василівна, 1955 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Кирилович Олександр Петрович, 1955 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Метрусь Галина Василівна, 1973 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Онуфрійчук Інна Іванівна, 1994 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Онуфрійчук Людмила Василівна, 1970 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Погребняк Тетяна Борисівна, 1972 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Поченчук Ольга Никифорівна, 1956 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Харабара Галина Іванівна, 1964 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Харабара Ольга Григорівна, 1962 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Дільнична виборча комісія № 730325
Голова комісії – Дудун Катерина Василівна, 1971 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Заступник голови комісії – Нагірняк Ганна Василівна, 1963 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Секретар комісії – Фрицак Ірина Михайлівна, 1974 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Члени комісії:
Багрій Світлана Георгіївна, 1963 року народження, с/п – ПП "НФ".
Гордей Ганна Миколаївна, 1961 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Гудима Катерина Василівна, 1976 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Лощинська Ольга Василівна, 1970 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Нажига Ганна Федорівна, 1961 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Ткач Євгенія Григорівна, 1958 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Ткач Наталія Михайлівна, 1978 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Чумак Ольга Борисівна, 1967 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Шундрій Майя Михайлівна, 1978 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Дільнична виборча комісія № 730326
Голова комісії – Горянська Ганна Олександрівна, 1992 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Заступник голови комісії – Лєснік Святослав Васильович, 1980 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Секретар комісії – Кваснюк Лідія Іванівна, 1954 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Члени комісії:
Голяк Галина Іванівна, 1971 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Кошмарюк Жанна Дмитрівна, 1983 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Кошмарюк Іван Іванович, 1974 року народження, с/п – ПП "НФ".
Лєснік Світлана Василівна, 1981 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Олійник Тетяна Іларіонівна, 1981 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Прокопенко Марія Василівна, 1969 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Рудько Оксана Григорівна, 1978 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Ткач Марія Іллівна, 1963 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Якубина Тетяна Володимирівна, 1997 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Дільнична виборча комісія № 730327
Голова комісії – Павлюк Ганна Григорівна, 1954 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Заступник голови комісії – Малютяк Тамара Василівна, 1964 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Секретар комісії – Сандуляк Галина Іванівна, 1994 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Члени комісії:
Білик Вікторія Іванівна, 1985 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Бірюк Сергій Миколайович, 1985 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Громик Катерина Василівна, 1952 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Гуйван Іван Миколайович, 1952 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Маленька Віта Василівна, 1987 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Нараєвська Інна Миколаївна, 1980 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Сандуляк Ірина Анатоліївна, 1985 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Сливчук Валентина Леонтіївна, 1958 року народження, с/п – ПП "НФ".
Сплавник Зоя Василівна, 1962 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Фуга Алла Михайлівна, 1972 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Чижевський Назар Іванович, 2000 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Дільнична виборча комісія № 730328
Голова комісії – Одажів Альвіна Ярославівна, 1992 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Заступник голови комісії – Паранюк Юлія Вікторівна, 1986 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Секретар комісії – Погребняк Аделіна Валентинівна, 2000 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Члени комісії:
Богданюк Інна Миколаївна, 1980 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Василашко Марина Сергіївна, 1992 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Гирба Ігор Миколайович, 1976 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Калмикова Ольга Сергіївна, 1982 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Костеняк Людмила Дмитрівна, 1988 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Мартинова Людмила Іванівна, 1963 року народження, с/п – ПП "НФ".
Мартинюк Борис Іванович, 1960 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Одажів Аліна Сергіївна, 1994 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Паламарчук Миланія Василівна, 1957 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Паламарчук Неля Миколаївна, 1965 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Дільнична виборча комісія № 730329
Голова комісії – Твердохліб Марина Миколаївна, 1971 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Заступник голови комісії – Нуца Зоя Миколаївна, 1961 року народження, с/п – ПП "НФ".
Секретар комісії – Руда Світлана Володимирівна, 1965 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Аллахвердієва Людмила Миколаївна, 1967 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Бажан Ольга Андріївна, 1960 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Баламутова Світлана Анатоліївна, 1975 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Главацька Людмила Іванівна, 1954 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Долгий Сергій Георгійович, 1972 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Лех Ольга Петрівна, 1968 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Лукашова Тетяна Вікторівна, 1973 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Маліновська Галина Петрівна, 1967 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Присакар Федір Ілліч, 1958 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Дільнична виборча комісія № 730330
Голова комісії – Беркутова Галина Петрівна, 1961 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Заступник голови комісії – Шовкопляс Валентина Михайлівна, 1963 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Секретар комісії – Пазюк Тетяна Іванівна, 1969 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Члени комісії:
Бабій Юлія Анатоліївна, 1975 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Ганзюк Ганна Олександрівна, 1990 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Здібняк Оксана Валеріївна, 1989 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Кримняк Інна Василівна, 1975 року народження, с/п – ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ".
Кушнір Марія Пантелеївна, 1959 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Мельник Валентина Пантелеївна, 1967 року народження, с/п – ПП "НФ".
Мельник Іван Олексійович, 1961 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Олійник Інна Іванівна, 1979 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Олійник Олександр Миколайович, 1982 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Ростягаєва Катерина Михайлівна, 1994 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Дільнична виборча комісія № 730331
Голова комісії – Лиса Марія Михайлівна, 1962 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Заступник голови комісії – Бірюк Марина Володимирівна, 1989 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Секретар комісії – Бабій Раїса Василівна, 1966 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Члени комісії:
Азімова Вікторія Степанівна, 1971 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Гергелійник Оксана Іванівна, 1981 року народження, с/п – ПП "НФ".
Доготар Вікторія Андріївна, 1980 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Євань Юлія Григорівна, 1988 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Лиса Ганна Іванівна, 1953 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Лисий Василь Іванович, 1992 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Поправко Тетяна Михайлівна, 1972 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Редько Алла Григорівна, 1966 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Скрипник Катерина Миколаївна, 1952 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Шамбра Марія Василівна, 1949 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Яковенко Лідія Іванівна, 1957 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Дільнична виборча комісія № 730332
Голова комісії – Лиса Світлана Василівна, 1969 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Гергелійник Людмила Миколаївна, 1967 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Секретар комісії – Мельник Лідія Михайлівна, 1960 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Члени комісії:
Євань Галина Петрівна, 1962 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Зубаль Євгенія Андріївна, 1976 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Зубаль Тетяна Дмитрівна, 1970 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Нікуліца Галина Василівна, 1973 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Окрутна Тетяна Василівна, 1977 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Продан Анжеліка Миколаївна, 1969 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Пшеничко Людмила Павлівна, 1969 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Пшеничко Марія Євгенівна, 1953 року народження, с/п – ПП "НФ".
Твердохліб Олена Іванівна, 1976 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Шевчук Галина Іванівна, 1956 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Яковенко Галина Василівна, 1962 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Дільнична виборча комісія № 730333
Голова комісії – Мирон Сніжана Василівна, 1980 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Заступник голови комісії – Боднар Юрій Петрович, 1982 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Секретар комісії – Мамедова Сніжана Акрамівна, 1982 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Члени комісії:
Бербека Лариса Василівна, 1970 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Боднар Світлана Петрівна, 1971 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Кривчанська Антоніна Василівна, 1990 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Кривчанська Світлана Григорівна, 1967 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Крук Борис Олексійович, 1970 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Маринчина Людмила Семенівна, 1951 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Насіковська Любов Володимирівна, 1954 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Остапишина Світлана Тарасівна, 1974 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Продан Марія Петрівна, 1963 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Сафонов Віталій Олександрович, 1975 року народження, с/п – ПП "НФ".
Дільнична виборча комісія № 730334
Голова комісії – Кишка Віта Василівна, 1989 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Заступник голови комісії – Юрко Наталія Петрівна, 1986 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Гангал Світлана Миколаївна, 1958 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Члени комісії:
Бажан Марія Миколаївна, 1965 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Гафінчук Лідія Петрівна, 1957 року народження, с/п – ПП "НФ".
Кушнір Світлана Володимирівна, 1965 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Ожеван Василь Улянович, 1946 року народження, с/п – Музика Роман Ярославович.
Ожеван Марія Григорівна, 1948 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Ожеван Олена Євгеніївна, 1993 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Ожеван Фекла Володимирівна, 1962 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Олійник Тетяна Валеріївна, 1984 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Солодка Анастасія Василівна, 1967 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Твердохліб Орися Василівна, 1983 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730335
Голова комісії – Цуркан Федір Олексійович, 1966 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Заступник голови комісії – Хойцан Валентина Степанівна, 1960 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Секретар комісії – Сливка Таїсія Василівна, 1988 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Члени комісії:
Бірюк Альона Іванівна, 1979 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Кишко Лариса Василівна, 1973 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Кувіла Лідія Василівна, 1956 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Мілашевська Ганна Василівна, 1991 року народження, с/п – ПП "НФ".
Полонко Антоніна Олександрівна, 1981 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Серба Вікторія Вікторівна, 1990 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Серба Марія Іванівна, 1961 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Тимчук Алла Василівна, 1978 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Чумак Галина Іванівна, 1963 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Дільнична виборча комісія № 730336
Голова комісії – Крохмалюк Надія Василівна, 1989 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Заступник голови комісії – Майстер Оксана Іванівна, 1983 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Секретар комісії – Тодеріка Віра Іванівна, 1985 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Бандалак Світлана Іванівна, 1986 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Бужак Раїса Павлівна, 1960 року народження, с/п – окружна виборча комісія.
Горченко Наталія Іванівна, 1983 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Григорян Лідія Георгіївна, 1974 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Домніцак Наталія Миколаївна, 1974 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Женерет Лариса Іванівна, 1971 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Майстер Микола Іванович, 1978 року народження, с/п – ПП "НФ".
Пріпа Антоніна Павлівна, 1970 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Романова Людмила Олексіївна, 1978 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Дільнична виборча комісія № 730337
Голова комісії – Піжевський Владислав Володимирович, 1967 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Заступник голови комісії – Добровольський Назарій Іванович, 1983 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Секретар комісії – Ліхолєтова Наталія Анатоліївна, 1959 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Члени комісії:
Бушовський Віталій Васильович, 1985 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Гаджула Ніна Василівна, 1954 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Ганджула Ніна Василівна, 1954 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Запаранюк Микола Михайлович, 1953 року народження, с/п – ПП "НФ".
Мельник Дмитро Віталійович, 1982 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Мельник Марія Іванівна, 1961 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Попоня Валентина Миколаївна, 1965 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Тимчук Сергій Анатолійович, 1988 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Угрин Іван Степанович, 1984 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Дільнична виборча комісія № 730559
Голова комісії – Кувіла Іван Васильович, 1949 року народження, с/п – Мельник Василь Миколайович.
Заступник голови комісії – Кирилюк Альона Антонівна, 1975 року народження, с/п – Божик Валерій Іванович.
Секретар комісії – Гладка Наталя Миколаївна, 1981 року народження, с/п – Довгань Микола Олександрович.
Члени комісії:
Воронюк Діана Олександрівна, 1995 року народження, с/п – ПП "ОП – ЗА ЖИТТЯ".
Гаврилець Катерина Володимирівна, 1977 року народження, с/п – Бурбак Максим Юрійович.
Зварко Леонід Никонович, 1943 року народження, с/п – ПП "РП  ОЛЕГА ЛЯШКА".
Попеза Петро Володимирович, 1955 року народження, с/п – Панчишин Руслан Ігорович.
Присакар Микола Георгієвич, 1944 року народження, с/п – ПП "НФ".
Савтюк Валентина Іванівна, 1963 року народження, с/п – ПП "СЛУГА НАРОДУ".
Урсул Марина Леонідівна, 1997 року народження, с/п – ПП "ЄС".
Цуркан Руслан Вікторович, 1974 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".
Яблочнікова Ганна Макарівна, 1957 року народження, с/п – ПП ВО "Батьківщина".

Схожі новини


Коменатрі для новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Написати свій коментар:

Приєднуйтесь

Важливо почути кожного. Підбірка свіжих новин із сайтів району.

детальніше

Відомі діячі

  • Козак Василь Васильович
  • Блинду Федір Васильович
  • Бондар Олексій Станіславович
  • Мафтуляк Михайло Васильович
  • Нагірняк Іван Семенович
  • Лісогор Катерина Іванівна
  • Грейцар Максим Віталійович
  • Гадзій Василь Васильович

Герб СокирянСокиряни

Регіон: Чернівецька область

Населення: 9067

Площа: 14.8 км²

День міста: 12 липня

Міський голова: Равлик Василь Степанович

Перша згадка: 1666

Статус міста з 1966 року