» » » Вітання Миколі Ткачуку з черговою перемогою.

Спорт / Рекорди і рекордсмени

Вітання Миколі Ткачуку з черговою перемогою.

Вітання  Миколі Ткачуку з черговою перемогою.

Чергова золота нагорода Миколи Ткачука
7 грудня у місті Сіетл (США) відбувся турнір із гирьового спорту. У ньому взяли участь більше сотні атлетів, про це на своїй сторінці в Facebook розповів наш земляк Микола Ткачук.

«З Божою допомогою виборов перше місце у своїй ваговій категорії та в абсолютній», – написав Микола.

Ці щорічні спортивні змагання з гирьового спорту проводить Seattle Kettlebell Club, де спортсмени-початківці та професійні гирьовики змагаються за звання кращого  у своїй категорії. Вправи виконують шість важкоатлетів на своїх платформах одночасно. Саме тому вони мають правильно обрати стратегію, проявити  дисципліну та характер .

У представницьких змаганнях Seattle Kettlebell Club перемогу серед чоловіків здобув чемпіон світу з гирьового спорту Микола Ткачук. Спортсмен із Романківців  за 10 хвилин 102 рази підняв над собою дві гирі загальною вагою 48 кг.

Микола став кращим у своїй ваговій категорії та в абсолютній – вправа поштовх довгим циклом 24+24 (102 підйоми).

Наші вітання Миколі Ткачуку ! Так тримати!